„Kuigi Pakrineeme sadam on eelkõige osa gaasijulgeoleku taristust, otsib varude keskus pidevalt erinevaid võimalusi see investeering tulu teenima panna. Paldiski piirkonnas on mitmeid ettevõtteid, kellel on potentsiaalselt huvi sadamas koostöö tegemiseks ja ühisesse liitu kuuludes liigub info paremini ja kokkupuutepunkte rohkem.
Paldiski Ettevõtjate Liit on tegus ja hästi juhitud organisatsioon, mis suudab oma liikmete huvide eest seista ning panustab kogukonna arengusse,“ lausus EVK juhatuse esimees Ando Leppiman.
2010. aastal asutatud liidu eesmärk on aidata kaasa Paldiski linna ja kogu Lääne-Harju valla ettevõtluskeskkonna aktiivsemaks muutmisele. PEL ühendab 15 Lääne-Harju vallas ja Paldiskis tegutsevat ettevõtet ja omavalitsust.